Yalnızca %3'lük bir azınlık, resimdeki kuyruksuz kediye ulaşabiliyor! 9 saniyede bulanların zekası 120'yi geçiyor!

Yalnızca %3'lük bir azınlık, resimdeki kuyruksuz kediye ulaşabiliyor! 9 saniyede bulanların zekası 120'yi geçiyor!

Kendinize meydan okumaya ve gözlem becerilerinizin ne kadar iyi olduğunu test etmeye gelince, hiçbir şey iyi bir beyin jimnastiğinin yerini tutamaz.

Zihninizi test etmek için harikalar ve işe gidip gelmeyi daha az sıkıcı hale getirmenin kullanışlı bir yolu. Ya da ekstra bir meydan okuma olarak, bunları kimin en hızlı çözebileceğini görmek için aileniz veya arkadaşlarınızla paylaşmak biraz sağlıklı rekabet sağlar. Öyleyse neden diğer kedi arkadaşları arasında kuyruğu olmayan kediyi bulmanız için size meydan okuyan bu kedi tabanlı zeka oyununu denemiyorsunuz?

RESİMDEKİ KUYRUĞU OLMAYAN KEDİYİ BULABİLİR MİSİN?

Problem çözme becerilerinizi geliştirmek ve sizi daha uyanık hale getirmek için tasarlanmış, tümü sevimli kedi çizgi filmlerini içeren bu zorlu bulmaca sosyal medya üzerinde paylaşıldı.

Siyam ve kaplumbağa kabuğu gibi çeşitli farklı kedi ırklarını kuyruklarını gururla sergileyerek göreceğiniz yukarıdaki resme bir göz atın, bunlardan birinin kuyruğu eksik. Kuyruğu olmayan kediyi görebiliyor musunuz? Olabildiğince hızlı çözmeye çalışın ve yorumlarda nasıl yaptığınızı bize bildirin. Ancak kuyruğu olmayan kediyi bulmak için 9 saniyeniz var.

GİZLİ KEDİYİ GÖRDÜN MÜ?

Zeka oyunları, bir kişinin mantıksal düşünme ve problem çözme becerilerini ölçmenin muhtemelen en eğlenceli ve heyecan verici yoludur ve bizde sizin için hazır bir tane var. Bu kedilerin yer aldığı eğlenceli zeka bulmacasını verilen zaman sınır içinde çözmeyi başardın mı?

ZEKA BULMACASI CEVABI

Bunu zorlu zeka bulmacasını çözmeyi başardıysanız, tebrikler. Ancak hala kuyruğu olmayan kedinin nerede saklandığını merak ediyorsanız, kuyruğu olmayan kediyi bulmak için aşağıdaki resmi kontrol edin.